iyzico koruma

Teslimat Bilgieri

Teslimat Bilgilerimiz

İyiuyu.com'dan yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. İyiuyu.com sadece Türkiye sınırları dahilinde ürün gönderiminde bulunmaktadır. Ürünleriniz, özel İyiuyu.com kutusunda, ürün hassasiyetine uygun olarak paketlenerek gönderilmektedir. Haftaiçi, saat 13.00’e kadar tamamladığınız siparişleriniz, aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmekte ve yaklaşık 48 saatte tarafınıza ulaşmaktadır. Haftaiçi saat 13.00’den sonra tamamlanan siparişleriniz, bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmekte ve yaklaşık 72 saatte tarafınıza ulaşmaktadır. Haftasonları tamamlanan siparişleriniz ise, ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Olası sorunlar halinde tarafınıza bilgilendirme e-postası gönderilecektir. 0532 508 49 69 no\'lu numaradan arayarak bildirimde bulunmanızı rica ederiz.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi teslim almadan önce, paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse, paketi size teslim eden kargo yetkilisine tutanak tutturup paketi teslim alabilir veya paketi teslim almadan iade edebilirsiniz.Teslim alınmayan kargolar için İyiuyu.com Müşteri Hizmetleri\'ne 0532 508 49 69 no\'lu numaradan arayarak bildirimde bulunmanızı rica ederiz.

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman Hesabım bölümünde yer alan Siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.


İyi Uyuyun Mutlu Uyanın Sağlıklı Uykular...

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Whatsapp Destek Hattı :

+90 532 508 4969

Çalışma Saatlerimiz :

Pzt. - Pzr. / 9:00 - 20:00 Arası

İyİuyu Blog

Satın Alacağım Ürünün Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Visco Yatak Fiyatları Neden Farklıdır?

Yay yatak mı? Visco mu?

Neden Mağazamız Yok?

Online Yatak Alınır Mı?

Hakkımızda

Saç telinin 1/100 ü incelikte ve sonsuz sayıda mikro filamentler kullanılarak üretilen kılıflar, hava geçirgenliğini sağladığı halde alerjen olarak kabul edilen ev tozu akar dışkılarının (10 - 40 Mikron) yatağınızın dışına, akarların temel besin kaynağı olan deri döküntülerinin (2-4 mikron) ise yatağınıza geçişini önler. Herhangi bir kaplama veya kimyasal madde içermemektedir.

Facebook Sayfamız

Facebook