iyzico koruma

Hakkımızda

Hakkımızda

iyiuyu.com 2003 yılında kurulan firmamız tarafından bünyesinde e-ticaret hizmeti vermek amacıyla kurulmuş olup ürünlerinin imalatını bünyesinde yapmaktadır. Ürettiği ürünleri yıllarca avrupa ve ortadoğuya ihrac etmiştir. Gelişmekte olan E-ticaret ve iç piyasa talebi doğrultusunda satışlarını Türkiye geneline sunarak müşteri odaklı bir yapıya geçmiş böylece markalaşma ve kurumsal yapıyı hedeflemiştir.

iyiuyu.com aracılığı ile ürettiği 1. kalite orjinal ürünleri garanti vererek satışa sunmuş siz değerli müşterierimizin beğenisine bırakmıştır. Avrup da yaygın olarak kullanılan visco malzemeden üretilmiş yatak ve yastık ürünlerini özellikle bunlarla kombin olan anti bakteriyel, anti mite, toz akarı, alev almaz Ekoteks ve BS 7177 sertifikalı avrupa standartlarına uygun kumaşlar kullanarak üretmektedir. Ayrıca Roll Pack Yatak üretiminde lider konumdadır. Kaliteli ve garantili Rollpack Yatak üreteminin yanında visco pocket gibi üst segment bir yatak imalatıda yapmaktadır. En büyük avantajı ise ürünleriniz kargoda kolayca taşınabilir bir koli içerisnde elinize ulaşmakta ve kargo sorunlarını ortadan kaldırmaktadır.

İyi uyu Mutlu Uyan Sloganıyla yolumuza devam etmekteyiz. İyi ve sağlıklı uykuya herkesin erişmesini vizyon edinmekteyiz.  Alışverişinizden memnun kalacağınızı garanti ederiz çünkü köklü geçmişe ve kaliteli ürün üretimiyle Türkiyenin sektöründeki en büyük tesisine sahibiz. En önemlisi de birinci değeri olan siz değerli müşterilimizdir.


İyi Uyuyun Mutlu Uyanın Sağlıklı Uykular...

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Whatsapp Destek Hattı :

+90 532 508 4969

Çalışma Saatlerimiz :

Pzt. - Pzr. / 9:00 - 20:00 Arası

İyİuyu Blog

Satın Alacağım Ürünün Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Visco Yatak Fiyatları Neden Farklıdır?

Yay yatak mı? Visco mu?

Neden Mağazamız Yok?

Online Yatak Alınır Mı?

Hakkımızda

Saç telinin 1/100 ü incelikte ve sonsuz sayıda mikro filamentler kullanılarak üretilen kılıflar, hava geçirgenliğini sağladığı halde alerjen olarak kabul edilen ev tozu akar dışkılarının (10 - 40 Mikron) yatağınızın dışına, akarların temel besin kaynağı olan deri döküntülerinin (2-4 mikron) ise yatağınıza geçişini önler. Herhangi bir kaplama veya kimyasal madde içermemektedir.

Facebook Sayfamız

Facebook