iyzico koruma

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

İyiuyu.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (Ad, soyadı, doğum günü, e-posta, vb.) sizlerden talep etmektedir. İyiuyu.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri «sınıflandırma» çalışmalarında sadece İyiuyu.com bünyesinde kullanılmaktadır.

İyiuyu.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

İyiuyu.com, site trafik ve ziyaretçi davranışlarını ölçmek amacıyla özel analiz programları kullanmaktadır. Ancak söz konusu analizler, üyelik kaydı sırasında alınan kişisel bilgiler ile eşleştirilmemektedir. Tamamen anonim toplanan bu istatistiksel veriler, müşterilerimizin alışveriş deneyimini geliştirmek amacıyla oluşturulur ve iş ortakları ile paylaşılabilir. Müşteri bilgileri ancak resmi makamlar tarafından talep edildiğinde, sadece resmi makamlar ile paylaşılabilir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

İyiuyu.com’dan gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız. linkine tıklayarak günlük e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz. Ödeme sayfasında istenen bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde İyiuyu.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin İyiuyu.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

İyiuyu.com’a aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz. 0535 508 49 69  E-mail: [email protected]


İyi Uyuyun Mutlu Uyanın Sağlıklı Uykular...

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Whatsapp Destek Hattı :

+90 532 508 4969

Çalışma Saatlerimiz :

Pzt. - Pzr. / 9:00 - 20:00 Arası

İyİuyu Blog

Satın Alacağım Ürünün Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Visco Yatak Fiyatları Neden Farklıdır?

Yay yatak mı? Visco mu?

Neden Mağazamız Yok?

Online Yatak Alınır Mı?

Hakkımızda

Saç telinin 1/100 ü incelikte ve sonsuz sayıda mikro filamentler kullanılarak üretilen kılıflar, hava geçirgenliğini sağladığı halde alerjen olarak kabul edilen ev tozu akar dışkılarının (10 - 40 Mikron) yatağınızın dışına, akarların temel besin kaynağı olan deri döküntülerinin (2-4 mikron) ise yatağınıza geçişini önler. Herhangi bir kaplama veya kimyasal madde içermemektedir.

Facebook Sayfamız

Facebook