iyzico koruma

İade Şartları

Ürün iadeleri yasal çerçevede hijyen unsuru taşıyan ürünlerde iade insiyatif olarak değerlendirilmekte olsada; iyiuyu.com olarak müşteri memnuniyetini göz önüne almaktayız.

  • Aldığınız ürünleri 7 gün içerisinde ücretsiz kargo kapsamında değerlendirerek anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo aracılığı ile gönderebilirsiniz. Bunun dışındaki kargo gönderimleri kabul edilmemektedir.
  • Ürünlerde kullanıcı kaynaklı hasar (yırtılma,sökülme,leke,yanık vs.. ) bulunması halinde iade alınmamaktadır.
  • Ürünler kesinlikle faturasıyla birlikte iade edilmelidir. Yasal olarak faturası gelmeyen ürünler iade kapsamında değerlendirilmemekte ancak değişim yada hediye çeki olarak tarafınıza iade edilmektedir.
  • 40 Gece deneme kapsamında 7 günü aşan koşullarda üründe memnuniyetsizlikten dolayı yapılan iadeler yine kabul edilmekte fakat Ürünün faturası ile birlikte kargo ücreti tarafınıza ait olmak şartıyla gerçekleşmektedir.ücretsiz kargo kapsamında gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.
  • Ürünün faturası aynı zamanda garanti belgesi yerine geçmektedir ve tüm garanti şartları iade şartları faturanızın arkasında yazmaktadır.
  • İade ürünün takibini yapabilmek adına ürünü iade etmeden önce web sitemizde bulunan ürün iade formu doldurulması zorunludur.
  • Lütfen faturanızın arkasındaki ürün iade sebeplerini belirten kısa alanı doldurunuz.


Amacımız siz değerli müşterilerimize en iyi uyku deneyimini en iyi fiyatlara yaşatmaktır.


İade etmeden önce iade sebeplerinize yada yaşadığınız soruna ilişkin çözüm sunabilmek ,Sizlere daha iyi yardımcı olabilmek adına Destek hattımızla iletişime geçiniz.


Whatsapp Destek hattımız : 0533 508 49 69

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Whatsapp Destek Hattı :

+90 532 508 4969

Çalışma Saatlerimiz :

Pzt. - Pzr. / 9:00 - 20:00 Arası

İyİuyu Blog

Satın Alacağım Ürünün Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Visco Yatak Fiyatları Neden Farklıdır?

Yay yatak mı? Visco mu?

Neden Mağazamız Yok?

Online Yatak Alınır Mı?

Hakkımızda

Saç telinin 1/100 ü incelikte ve sonsuz sayıda mikro filamentler kullanılarak üretilen kılıflar, hava geçirgenliğini sağladığı halde alerjen olarak kabul edilen ev tozu akar dışkılarının (10 - 40 Mikron) yatağınızın dışına, akarların temel besin kaynağı olan deri döküntülerinin (2-4 mikron) ise yatağınıza geçişini önler. Herhangi bir kaplama veya kimyasal madde içermemektedir.

Facebook Sayfamız

Facebook